O firmě

V prostorách kuchyně bývalého ZD Vlčí Habřina vznikla v prosinci roku 1994 firma Milan Kadavý –
Po provedení základních stavebních úprav a nutné výměně zastaralého výrobního zařízení, jsme začali vyrábět přílohové houskové knedlíky. Jelikož poptávka po našich výrobcích stoupala a okruh odběratelů se rychle rozšiřoval, výroba se po necelém půlroce zdvojnásobila.


Od roku 1996 firma zásobuje vlastním vozovým parkem téměř celý Východočeský kraj. V tomto roce dochází také k odkupu nemovitosti od ZD Vlčí Habřina a jsou upraveny další nutně potřebné provozní prostory, kanceláře, sklady atd.


V roce 1997 odběratelům nabízíme rozšířený sortiment zboží: bramborové knedlíky, knedlíky plněné salámem
a uzeným masem, ovocné knedlíky plněné marmeládou nebo ovocem, bramborové špalíčky, taštičky plněné povidly a tvarohem, bramborové šišky s mákem a v neposlední řadě výborné listové těsto.


V následujícím roce jsme na přání zákazníků začali dodávat na trh krájené houskové knedlíky o hmotnosti 800g a 600g. V tomto roce nás oslovil obchodní řetězec Kaufland v.o.s. a tím začala naše spolupráce. Nyní zavážíme 14 jejich poboček nejen ve východočeském kraji vlastními chladírenskými vozy.


Hlavní novinkou roku 2000 je změna názvu firmy na KNEDLÍKY KADAVÝ spol. s r. o., začínáme také zavážet
a dodávat do firem Pekárny a cukrárny Náchod a Zvičínská uzenina.


V roce 2004 jsme uzavřeli smlouvu s firmou Globus ČR, k.s. a začali tak dodávat naše výrobky do 6-ti jejich hypermarketů včetně restaurací. Výroba se díky zvyšující poptávce zákazníků stále více rozrůstala, a proto firma
v tomto roce začala rekonstruovat a budovat nové prostory.


V roce 2006 byla zkolaudována přístavba nové varny a prostor pro dvě moučná sila.


V roce 2007 zemřel zakladatel firmy pan Milan Kadavý. V jeho práci a odkazu se s velkým úsilím a přesvědčením rozhodli nadále pokračovat – jeho manželka Marie Kadavá s dcerami Kamilou a Kristýnou.

 

V následujících letech jsme rozšířili výrobu o toto zboží: Halušky od Marušky, Chlupaté knedlíky, Bramborové knedlíky plněné švestkami, Bramboráky, Babiččiny palačinky, Tvarohové knedlíky s ovocem, Karlovarský knedlík a Výběrový knedlík.


V dnešní době se firma KNEDLÍKY KADAVÝ spol. s r. o. může „pyšnit“ pevným místem na trhu, kvalitním zbožím
a velkým počtem spokojených zákazníků. V současné době zaměstnáváme cca 40 zaměstnanců.


Každoročně je v naší firmě prováděna kontrola Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí. V roce 2012 byl proveden státní audit s vynikajícím výsledkem.


„Spokojený zákazník, kvalitní a čerstvé zboží“ je mottem naší společnosti. Celý kolektiv firmy se vždy snaží uspokojovat potřeby našich, ať už nových nebo stávajících zákazníků. Osobní přístup každého našeho zaměstnance zajišťuje vynikající jakost všech našich výrobků. Výrobky jsou zpracovávány ručně a vařeny ve vodě dle klasických receptur.

krátký popis formuláře